Jäta lindikäsud vahele
Põhisisu juurde
KIVIÕLI VENE KOOL, 2018/2019
Konsultatsioonid õpilastele ja lastevanematele
 
 
Jrk
Õpetaja
Ruum
E-mail
Konsultatsiooniaeg
(õpilased)
Konsultatsiooniaeg
(vanemad)
Märkused
1.
Bondarenko, Ilona
№109A
Kolmapäev 15.00-15.45
Neljapäev 15.00-15.45
või kokkuleppel
2.
Bondarevskaja, Svetlana
№402A
Teisipäev 7.30-8.10 ja
13.10-14.10
Reede 12.20-13.10
või kokkuleppel
3.
Borodavina, Natalja
№305A
Neljapäev 14.10-15.40
Teisipäev 15.20-16.00
või kokkuleppel
4.
Borodkina,
 
Olga
№401A
Teisipäev - Reede
7.50 - 8.15
Teisipäev 14.45 - 16.00
Teisipäev 15.00 - 15.30
Reede 11.15-12.00
või kokkuleppel
5.
Chernysheva, Svetlana
№407A
Kolmapäev 14.15-15.00
Kolmapäev 15.00-15.45
Esmaspäev 8.15-09.00
või kokkuleppel
6.
Golovanova, Natalia
№304B
 
 
 
7.
Ivanova, Margarita
№201A
Esmaspäev 14.15 -15.00
Neljapäev  14.15- 15.00
Reede 9.15- 10.00 Regina Muhhina
Esmaspäev 8.00 - 9.00
või kokkuleppel
8.
Korotajev,
Pavel
№203B
 
 
 
 
 
9.
Kryukova,
Irina
№110A
Kolmapäev 14.00-15.00
Esmaspäev 15-16
Esmaspäev 15-16
 
10.
Kustova,
Anneli
№302A
Esmaspäev 13.00-14.00
Esmaspäev 15.00-16.00
Esmaspäev 14.00-15.00
või kokkuleppel
11.
Kuznetsova, Elena
№406A
Esmaspäev 13.20-15.00
Kolmapäev 14.15-15.00
Neljapäev 14.15-15.00
või kokkuleppel
12.
Maslak,
Julia
№301A
Kolmapäev 15.00 -16.00
Neljapäev 13.20 – 14.05
Neljapäev 15.00 -16.00
Reede  9.10 -9.55
või kokkuleppel
13.
Nikolajeva, Galina
№101B
Kolmapäev 13.20 - 14.05
Teisipäev 12.25 - 13.05
 
14.
Ragni, Aleksander
№112A
Teisipäev 15.00-16.00
Kolmapäev 15.00-17.00
või kokkuleppel
 
15.
Ragni,
Jelena
№304A
Kolmapäev 14.00-16.00
 
või kokkuleppel
16.
Samusseva, Natalia
№303B
Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval, reedel 12.30 - 15.00.
Neljapäeval 12.30 - 13.10.
Neljapäeval 15.15-16.00
või kokkuleppel
17.
Silina,
Irina
№307B
Esmaspäev  13.00-14-00
Teisepäev  13.00-14.00
Neljapäev 13.00-14.00
või kokkuleppel
18.
Simonovitš, Tamara
№306A
E.-R. - 07.20-08.10
Kolmapäev 14.00 -15.00
või kokkuleppel
19.
Smolov,
Roman
№206A
Kolmapäev 14.15-15.00
Esmaspäev 14.15 -15.00
või kokkuleppel
20.
Strukova,
Marina
№303A
Esmaspäev 13.00-14.45
Teisipäev 15.00-15.45
 
21.
Tšaškin,
Sergei
№101B
Esmaspäev 14.15- 15.00
Neljapäev 15.00-16.00
või kokkuleppel
22.
Tšernoussova, Elviira
№403A
Reede 14.00-15.00
Teisipäev 13.00- 14-00
või kokkuleppel
23.
Tärn,
Jelena
№302B
Kolmapäev 14.00 -15.00
 
Esmaspäev 14.00-15.00
või kokkuleppel
24.
Vilianskaia,
Olga
№404A
Esmaspäev 12.25-13.15, 14.15-15.45
Reede  9.10 -9.55
või kokkuleppel
25.
Suyumkulov, Rashid
№202
Esmaspäev 16:00 – 17:00
Teisipäev 9.10 - 9-55
või kokkuleppel