Jäta lindikäsud vahele
Põhisisu juurde
KIVIÕLI VENE KOOL, 2017/2018
Konsultatsioonid õpilastele ja lastevanematele
 
 
Õpetaja
Rumm
e-mail
Konsultatsiooni aeg
(õpilased) ja kokkuleppel
Konsultatsiooni aeg
(vanemad) ja kokkuleppel
1.
Ilona Bondarenko
307A, 109A
kolmapäev  15.00-16.00
neljapäev  14.00-15.00
2.
Svetlana Bondarevskaja
402A
reede 14.00-15.00
teisipäev 15.00-16.00
3.
Natalja Borodavina
305A
neljapäev 14.10-15.40
teisipäev 15.15-16.00
4.
Olga Borodkina
401A
teisipäev 13.10-14.00;
neljapäev 14.05- 15.00
neljapäev 14.00-15.00
5.
Svetlana Chernysheva
407A
kolmapäev 14.10-15.30
kolmapäev 14.10-14.55
6.
Liudmila Danilova
406А
esmaspäev 13.15-15.30,
neljapäev 13.15-15.30
teisipäev 09.15-09.55
7.
Natalia Golovanova
304B
teisipäev  13.15-14.00;
kolmapäev 12.05-12.50
neljapäev  13.15-14.00
8.
Margarita Ivanova
201A
esmaspäev 14.05-15.05;
neljapäev 13.05-14.05
esmaspäev 08.00-09.00
9.
Vladimir Kondratiev
101B
teisipäevpäev14.00-15.00;
neljapäev 15.00-16.00
teisipäev  14.00-15.00
10.
Lyudmila Kondratieva
404A
kolmapäev  13.30-15.00
neljapäev 12.30-14.00
11.
Pavel Korotajev
203B
kokkuleppel
 
12.
Irina Kryukova
110A,
405A
kolmapäev 14.00-16.00
kolmapäev 14.00-16.00
13.
Anneli Kustova
302A
kolmapäev  15.00-16.00 ;
neljapäev 7.30-8.00
teisipäev 7.30-8.00
14.
Elena Kuznetsova
308B, 408A
4A esmaspäev 12.25-13.10,
kolmapäev 13.15-14.00;
5B esmaspäev 13.20 - 14.05
teisipäev 13.15 -14.00
esmaspäev 14.15-15.00
15.
Julia Maslak
301A
esmaspäev  13.20-15.00,
neljapäev 15.10-15.55
neljapäev 10.00-11.00
16.
Galina Nikolajeva
101B
kolmapäev  15.10-15.55
neljapäev 13.20-14.05
17.
Aleksander Ragni
112А
kolmapäev 15.00-16.00
neljapäev 16.00-17.00
18.
Jelena Ragni
304А
kolmapäev 14.00-16.00
esmaspäev 14.00-15.00
19.
Natalia Samusseva
303B
esmaspäev 13.20 -14.00,
teisipäev  13.20 -14.00
kolmapäev 14.15-15.00
20.
Irina Silina
307B
 esmaspäev  ja teisipäev
12.20-13.05
teisipäev 13.20-14.05
21.
Tamara Simonovitš
306A
esmaspäev 14.00-15.00 5.B,
teisipäev  15.00-16.00 7.kl,
neljapäev 6.B 15.00-16.00
kolmapäev 14.00-15.00
22.
Roman Smolov
206A
kolmapäev  14.10-15.00
kolmapäev 14.10-14.55
23.
Marina Strukova
303А
neljapäev 14.00-15.00 (5, 6.kl),
neljapäev 15.00-15.45 (8., 9.kl)
kolmapäev 15.00-16.00
24.
Rašid Sujumkulov
203A
esmaspäev  16.00-17.00
teisipäev 16.00-17.00
25.
Sergei Tšaškin
101B
neljapäev 15.00-16.00
neljapäev 15.00-16.00
26.
Elviira Tšernoussova
403А
kolmapäev  13.15-15.30 
3.A- esmaspäev 12.20-13.10
esmaspäev 12.20-14.00
27.
Jelena Tärn
302В
kolmapäev  12.25-13.10
kolmapäev  13.15-14.15